účesy pro jemné vlasyVětšina žen není příliš šťastná se svými jemnými vlasy. Zatímco husté kadeře si můžete nechat prostřihnout a jejich objem tak během několika okamžiků vhodně usměrnit, jemné vlasy takto snadno upravit nelze. Jediným možným řešením je jejich zhuštění, na které se specializují některé kadeřnické salony. Jedná se však o službu, do níž musíte investovat poměrně dost peněz a času, aby výsledek stál opravdu zato. Navíc toto zhuštění vyžaduje pravidelnou údržbu.

účes s ofinouÚčesy s ofinou jsou velice rozmanité. Správně střižená ofina sluší téměř každé ženě. Nemusí se hned jednat o ofinu sčesanou do čela, ale pěkně vypadá také ofina ve stylu patky, která je učesaná na pravou nebo levou stranu. Nenechte se však mást, zkrácení ofiny představuje velké rozhodnutí, obzvlášť pak pro majitelky dlouhých vlasů. Značnou část jich totiž zkrátíte až o desítky centimetrů a trvá i několik let, než ofina případně doroste. Navíc její dorůstání je značně problematické, jelikož vlasy stále během něj snadno padají do obličeje.

účes na svatbuAť už plánujete svou vlastní svatbu nebo se chystáte na svatbu pouze jako host, rozhodně by vám to mělo slušet. Ženy tedy proto kladou důraz na výběr svatebního účesu, který zvýrazní jejich přednosti a naopak potlačí drobné nedostatky. Inspiraci na krásné svatební účesy z dlouhých, polodlouhých i krátkých vlasů naleznete po celém internetu. Také se můžete svěřit do rukou profesionální kadeřnice, která zná váš typ vlasů a dokáže vám tak z nich vytvořit opravdu kouzelný účes.

účesy pro dlouhé vlasyDlouhé vlasy jsou velice variabilní. Na internetu naleznete celou škálu atraktivních účesů, které si z nich můžete sama vytvořit. Doporučujeme však alespoň občas svěřit vlasy do péče profesionální kadeřnice nebo kadeřníka, který zajistí dokonalý účes na jakoukoliv příležitost. Dlouhé vlasy sluší především ženám, které je mají dostatečně husté. Aby vaše vlasy byly co nejhezčí, vyžadují speciální péči pomocí profesionální kosmetiky. Tu často zakoupíte přímo v kadeřnickém salonu.

účesy pro krátké vlasyJestliže patříte mezi majitelky krátkých vlasů, tak si rozhodně na své hlavě můžete vytvořit pěkný účes, který upoutá pozornost vašeho okolí. Pokud na žádné propracované účesy nemáte čas, je lepší si nechat vlasy zkrátit tak, aby měly rafinovaný střih, nebo zvolit zajímavou barvu. Krátké vlasy mají mnoho předností. Vypadají stále upraveně (pokud nezanedbáte pravidelné návštěvy kadeřnického salonu), po umytí rychle schnou, nepadají do očí a není nutné vymýšlet žádné náročné účesy.