účesy pro krátké vlasyJestliže patříte mezi majitelky krátkých vlasů, tak si rozhodně na své hlavě můžete vytvořit pěkný účes, který upoutá pozornost vašeho okolí. Pokud na žádné propracované účesy nemáte čas, je lepší si nechat vlasy zkrátit tak, aby měly rafinovaný střih, nebo zvolit zajímavou barvu. Krátké vlasy mají mnoho předností. Vypadají stále upraveně (pokud nezanedbáte pravidelné návštěvy kadeřnického salonu), po umytí rychle schnou, nepadají do očí a není nutné vymýšlet žádné náročné účesy.

Krátký střih na vaší hlavě jistě upoutá spoustu pozornosti, obzvlášť pokud jste dosud nosila vlasy delší. Obyčejný dlouhý střih zakryje vaše přednosti. V krátkých vlasech mohou vyniknout vaše náušnice nebo náhrdelník na odhaleném krku. Ke krátkým střihům se dnes uchylují nejen nadšené sportovkyně, vytížené ženy nebo ženy na mateřské dovolené, ale i ty, které chtějí vypadat mladistvě. Rozhodně však neplatí, že kratší vlasy jsou doménou pouze starších žen. Nosí je dívky, mladé paní i dámy všech generací.

Účesy pro krátké vlasy, které vám budou slušet

účes pro krátké vlasyKonkrétní účes pro krátké vlasy výrazně tedy ovlivní vybraný střih. Pohrát si můžete s pěšinkou i s ofinou. Na internetu jistě naleznete mnoho inspirace. Vyzkoušejte například extravagantní střih. Pokud se vám takový účes nebude na vašich vlasech líbit, není nic jednoduššího, než je nechat odrůst. Rovněž můžete experimentovat s barvou svých vlasů. Krátký účes sluší jak rovným, tak i vlnitým vlasům, které jsou jinak na péči velmi náročné a mnoho žen se pak trápí s jejich žehlením, které je v případě krátkého střihu zbytečné.

Vlasové ozdoby jsou opět trendy

Jestliže si ze svých krátkých vlasů chcete vytvořit plesový nebo společenský účes, doporučujeme vyzkoušet různé sponky nebo čelenky, s nimiž budete vypadat mnohem slavnostněji. Vhodné je tyto doplňky sladit i se svými šaty a samozřejmě také se šperky. Lepší než melírované vlasy jsou vlasy jednobarevné, které nevypadají na pohled lacině.