účes na svatbuAť už plánujete svou vlastní svatbu nebo se chystáte na svatbu pouze jako host, rozhodně by vám to mělo slušet. Ženy tedy proto kladou důraz na výběr svatebního účesu, který zvýrazní jejich přednosti a naopak potlačí drobné nedostatky. Inspiraci na krásné svatební účesy z dlouhých, polodlouhých i krátkých vlasů naleznete po celém internetu. Také se můžete svěřit do rukou profesionální kadeřnice, která zná váš typ vlasů a dokáže vám tak z nich vytvořit opravdu kouzelný účes.

Každá nevěsta chce být ve svůj svatební den krásná. Není proto důvod k tomu, abyste se při výběru svatebního účesu omezovala. Vaší fantazii se opravdu meze nekladou a vyplatí se tedy i oslovit speciální kadeřnici, stylistku nebo vizážistku, která vám pomůže nejen s výběrem pěkného svatebního účesu, ale také s líčením, které se bude hodit k dané příležitosti.

Jednoduchý, romantický nebo extravagantní účes?

svatební účesVyberte si takový, který se vám bude nejvíce líbit, ladit se stylem vašich šatů a celkově s duchem svatby. Zatímco husté dlouhé vlasy bez problémů zapletete do copu nebo sepnete do drdolu, jemným vlasům zase sluší nechat je rozpuštěné a pokusit se spíše přidat na objemu. Trendy v oblasti svatebních účesů se neustále mění. Dnes je v kurzu ženskost, elegance a romantika.

Při volbě svatebního účesu hrají velkou roli také nejrůznější doplňky, mezi které patří kromě samotného závoje také čelenky, peříčka nebo květinové ozdoby, které mohou ladit i s vaší svatební kyticí. Dlouhé závoje jsou trendy především v kombinaci s bohatými svatebními šaty. Jestliže vaše šaty jsou spíše jednoduššího stříhu, tak je skvělou volbou klobouček nebo drobný francouzský závoj, který do svých vlasů snadno upevníte pomocí pinetky nebo čelenky.