dámské kadeřnictvíPojem "dámské kadeřnictví" zahrnuje celou škálu služeb z této oblasti. Po celé ČR naleznete specializované dámské kadeřnické salony, kde se postarají o vaše vlasy, zajistí jim dokonalý střih, barvu nebo pro vás vytvoří účes na míru vybrané příležitosti, na níž se chystáte. V tomto stručném přehledu vás seznámíme se základními službami, kterých můžete v dámském kadeřnictví využít.

Stříhání vlasů

Stříhání vlasů je naprostým základem nabídky služeb kadeřnického salonu. Obecně se označuje také jako "foukaná". Měla byste si najít takovou kadeřnici, která se inspiruje moderními trendy a nabízí tedy aktuální střihy. Samozřejmostí je, že taková kadeřnice pravidelně navštěvuje školení a máte tedy nejnovější informace z oblasti dámských střihů pro dlouhé, polodlouhé i krátké vlasy.

Barvení a melírování vlasů

Barvení a melírování vlasů patří mezi další oblíbené služby, které dnes kadeřnické salony standardně nabízejí. Proto jestliže máte specifické požadavky na barvu svých vlasů, tak se vyplatí navštívit kadeřnický salon, než se o pečlivé nanesení barvy pokoušet doma. Tak si totiž můžete způsobit více škody než užitku. Obzvlášť u melírování nebo odbarvování je potřeba velké opatrnosti.

Prodlužování vlasů, permanentní narovnání a natáčení

Jestliže chcete své krátké vlasy trvale prodloužit, toužíte po permanentním narovnání nebo naopak zvlnění, rovněž by vaše kroky měly vést do kadeřnického salonu. Zde je zapotřebí nejen šikovné kadeřnice, ale také kvalitní kosmetiky, která zajistí, že vaše vlasy budou vypadat opravdu skvěle. Většinou tuto speciální kosmetiku kadeřnické salony rovnou i prodávají.

Účesy

U kadeřnice si rovněž můžete nechat vytvořit dokonalý účes pro libovolnou příležitost. Sama si jen těžko dokážete uplést rybí cop nebo udělat složitý drdol. Chystáte-li se na svatbu, ples, firemní večírek nebo na jinou společenskou událost, je návštěva dámského kadeřnictví jistě namístě.