pánské kadeřnictvíI mnoho mužů dbá o svůj vzhled. Pokud toužíte po dokonale zastřižených vlasech a vousech, případně zcela hladké tváři, vyplatí se navštívit specializované pánské kadeřnictví či holičství, kde si jistě přijdete na své. Mnoho dámských kadeřnictví rovněž nabízí službu pánských střihů. Při výběru vždy zhodnoťte recenze na internetu a berte ohled i na zkušenosti lidí z vašeho okolí, kteří vám rovněž mohou dát dobré tipy a doporučení.

Proč navštívit pánské kadeřnictví

Někteří muži dávají před návštěvou kadeřnického salonu přednost stříhání doma strojkem. Ten má však jednu velkou nevýhodu, a to že si jeho pomocí nevytvoříte propracovanější účes - své vlasy si můžete oholit pouze na jednu délku, která se pohybuje přibližně od 3 mm do 2 cm. Vlasy je pro takové holení nutné mít neustále udržované. Jestliže máte vlasy delší a husté, nemusí vám jít strojkem ostříhat. Navíc sami to zvládnete jen velmi obtížně a nakonec budete potřebovat pomoc, například od své partnerky.

Při návštěvě kadeřnického salonu máte jistotu profesionální péče a pěkného střihu svých vlasů i vousů. Navíc zde můžete svým vlasům dopřát také kvalitní výživnou kúru nebo změnit jejich barvu. Toho doma dosáhnete jen velmi těžko.

Záruka špičkové péče v kadeřnickém salonu

Současná pánské kadeřnictví dnes mívají i podobu profesionálních pánských klubů, kam mají často ženy vstup zcela zakázaný. Můžete si zde tedy dopřát zaslouženou péči a relaxovat v kolektivu dalších mužů, třeba i se sklenkou oblíbeného alkoholického nápoje v ruce.

Chcete mít hladce oholenou tvář, ale i přes pravidelné holení vaše vousy stále vytrvale rostou nebo vám holící strojek způsobuje nepříjemné podráždění? Obzvlášť mužům, kteří dbají na dokonale oholené vousy nebo mají citlivou pleť můžeme doporučit návštěvu profesionálního holičství, kde před holením vaše vousy napaří, takže hladká tvář bez podráždění vám vydrží i několik dní.